Zakládání keší 

 

Kdo keše ukrývá?

Členové geocaching komunity ukrývají a spravují všechny keše, které se nachází na Geocaching.com. I ty můžeš jednu ukrýt!

Jak mohu založit keš?

Před ukrytím své vlastní keše ti doporučujeme najít několik keší ve tvém okolí. Tím, že uvidíš keše různých tvarů na různých místech a v různých podmínkách lépe porozumíš tomu, co dělá keš zajímavou. Takto můžeš vymyslet opravdu skvělou keš, která se bude líbit ostatním!

Jakmile budeš připraven ukrýt svoji keš, pročti si našeho průvodce založením keše a pravidla pro založení keše. Je důležité, aby jsi těmto pravidlům porozuměl ještě před tím, než svou keš odešleš ke schválení.

Když odešlu novou keš ke schválení, jak dlouho potrvá schvalovací proces?

Každá keš je před publikací zkontrolována reviewerem, který dohlédne na to, aby keš nebyla v rozporu s pravidly pro založení keše. Schvalovací proces může trvat až tři dny. Někdy může reviewer potřebovat, aby jsi listing nějakým způsobem upravil. Prosíme tě, aby jsi byl během tohoto procesu trpělivý a s reviewerem spolupracoval.

Kontroluje Geocaching.com nebo nějaký dobrovolník keš fyzicky ještě před jejím schválením?

Spoléháme na geocaching komunitu, že při zakládání keš dodržují naše pravidla, že poskytují přesné souřadnice a že do keší nevkládají nevhodné předměty. Pokud najdeš problémovou keš, kontaktuj prosím přímo jejího majitele nebo nás.